Realitní a stavební kancelář ASTRA

1. máje 6, Olomouc | tel. 585 225 499 | rkastra@volny.cz | www.rkastra.cz


Prodej domu v Olomouci, ulice Sudova

Obec:Olomouc
Cena:3,100.000,--Kč
Popis:Dům menší velikostní kategorie je vnitřní řadový, nepodsklepený, má jedno nadzemní podlaží, je zastřešen sedlovou střechou bez využitého podkroví. Konstrukčně řešen jako zděná stavba. Objekt je napojen na síť nízkého napětí, veřejný vodovod, zemní plyn a kanalizaci. Dle zjištěných údajů je stavba z roku 1957 Swiss Replica Watches, v roce 1988 byla provedena částečná přístavba. Objekt se nachází v průměrném stavebně technickém stavu a podprůměrném standardu vybavení. Prvky dlouhodobé životnosti, které mají zásadní vliv na dobu dalšího trvání stavby jsou původní stavu odpovídajícím stáří, Převážná část prvků krátkodobé životnosti rovněž původní, tyto prvky v horším stavu, na objektu nebyly prováděny v posledním období opravy či modernizace, stav údržby zhoršený.

Dispozičně je dům řešen jako jednobytový, v domě je bytová jednotka velikosti 3+KK s jídelnou a s příslušenstvím v 1.NP.
Příjezd a přístup je z veřejné uliční komunikace, bezproblémový. Pozemek za domem využíván jako přilehlý dvůr a zahrada, v levé dvorní části na dům stavebně navazuje vedlejší stavba, zděná a dřevěná kůlna.
Obytné prostory:105 m²
Pozemek:522 m²
Budova:Cihlová
Stav objektu:Před rekonstrukcí
Vlastnictví:Osobní